FU GAYRİMENKUL 12 YILDA 1,2 MİLYON İPOTEK HEDEFİNE ULAŞTI

FU GAYRİMENKUL 12 YILDA 1,2 MİLYON İPOTEK HEDEFİNE ULAŞTI
Bu haber 04 May 2017 Per 10:46 tarihinde eklendi.
mm
Paylaş:

Liderliğin Tapusu Bizde’ sloganıyla 2005 yılından bugüne anlaşmalı olduğu banka ve kurumların ipotek ve fek işlemlerinin operasyonlarını yürüten FU Gayrimenkul, bugüne kadar 1,2 milyonu aşan ipotek işlemini başarı ve güvenle gerçekleştirdi.fu gayrimenkul (2)

Banka ve kurumlara sağladığı ipotek tesisi hizmetiyle sektörünün zirvesinde yer alan FU Gayrimenkul 2016 yılı finansal işlem hacmi sonuçlarını açıkladı. Ardında bıraktığı 12 yıllık bilgi birikimi ve deneyimle 2016 yılında işlem hacmini büyüten FU Gayrimenkul, bugüne kadar 1,2 milyonu aşan ipotek işlemini başarı ve güvenle gerçekleştirerek büyük bir başarıya imza attı.

26 banka ve 41 banka dışı kuruma, yılsonu itibariyle 52’si avukat olmak üzere 111 kişilik kadrosuyla hizmet veren FU Gayrimenkul, Aralık 2016 ay sonunda da 12 yıllık tarihinde aylık işlem sayısı rekoruna ulaştı.Fu Gayrimenkul (5)

Satılan her 100 konutun 43’ünün ipoteğinde FU Gayrimenkul imzası

Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK) verilerine göre Kasım 2016’da, ipotek teminatıyla satılan her 100 konutun 43’ünün ipoteğinde FU Gayrimenkul imzası olduğunun altını çizen FU Gayrimenkul Yatırım Danışmanlık A.Ş. Genel Müdürü Ertuğrul Bul, “2016 yılı, şirketimizin sürdürülebilir büyümesinde önemli kilometre taşlarından biri oldu. Benimsediğimiz pazar ve müşteri odaklı pazarlama anlayışıyla iş ortaklarımızın ve sektörün gelişimini destekleyecek ürünler geliştirdik. Bugün, 1,2 milyon ipotek işleminde FU Gayrimenkul imzası var. Bundan gurur duyuyoruz. Bu performansımız, satış gelirimiz ve karlılığımız açısından da önemli ” dedi.Fu Gayrimenkul (6)

Bu başarıdaki en önemli payın şirketin yüzde 50-50 kadın-erkek dağılımı ile FU Gayrimenkul ekibinde olduğunu söyleyen Bul, “Performansa dayalı kariyer gelişimi, eğitim programları ve sosyal aktiviteler ile desteklenen İnsan Kaynakları politikaları sayesinde FU Gayrimenkul, çalışılması tercih edilen şirketler arasında önemli bir yerde. Bundan dolayı gururluyuz. İş ortaklarımız, İnsan Kaynakları Politikasına verdiğimiz önemi gördükçe bizimle daha sıcak temaslarda bulunuyorlar. Bu da bizim iş stratejisi geliştirmemizde önemli bir doku olarak karşımıza çıkıyor. Dolayısıyla tüm Türkiye il ve ilçelerinde 690’in üzerinde avukat ve avukat olmayan diğer uzmanlardan oluşan yaygın bir ağa sahip bir kuruluş olarak, 2017 yılı için de yeni iş alanlarına giriş hazırlığı yapıyoruz. Sektörümüzün, iş ortaklarımızın ve müşterilerimizin bizden beklediği ürünleri geliştirmek için çalışıyoruz” diye açıkladı.FU Gayrimenkul Yatırım Danışmanlık A.Ş. Genel Müdürü Ertuğrul Bul,

Editöre Not:

FU Gayrimenkul ana faaliyetinin yanı sıra;

  • sağlamtapu.com ile hurriyetemlak.com arasındaki işbirliği ile bireylere dönük ve kredi ile bağlantılı olmayan tapu işlemlerinde de ivmelenmesini artırmış;
  • Leasing ve tüketici finansman şirketleri adına Türkiye’nin tüm il ve ilçelerinde sözleşme imzalarının tamamlanması süreçlerinin yönetimi işlem hacmini artırmış ve diğer tüm şirketlere de uçtan uca sözleşme yönetimi hizmetini sunmuş;
  • Yeni hizmeti, sigorta şirketleri adına bedeni hasarlı kazalara ilişkin Kaza Tespit Tutanağı temini işlemlerinde hizmet verdiği Sigorta Şirketi sayısını 3’e yükseltmiştir.

FU Gayrimenkul Yatırım Danışmanlık A.Ş. Hakkında: 26 Banka ve 41 banka dışı finans ve finans dışı kuruluşun, kullandırdıkları kredilerin, finans dışı kurumların alacaklarının teminatını oluşturan ipotek işlerini yürütmek üzere 2005 yılında kurulmuştur. 52’si avukat olmak üzere 111 kişilik kadrosuyla hizmet veren FU Gayrimenkul, tüm Türkiye il ve ilçelerinde 690’ın üzerinde avukat ve avukat olmayan diğer uzmanlardan oluşan yaygın bir ağa sahiptir. BDDK’nın yayınladığı Bankaların Destek Hizmeti Almalarına İlişkin Yönetmelik kapsamında, ISAE 3402 standartlarına uygun Tip II türünde bağımsız denetim kuruluşu KPMG tarafından hazırlanan hizmet güvence raporu ile hizmet vermektedir. FU Gayrimenkul Yatırım Danışmanlık A.Ş. işlemleri, uzman kadrolarıyla en kısa sürede sonuca ulaştırmaktadır.

Ayrıntılı Bilgi ve İletişim İçin;

Gülnur Bayrak
Marka Yönetmeni

Adres: Lamartin Caddesi 9/3 Beyoğlu
Tel: 0212 465 14 40

Skype: gulnur.brandworks
Gsm: 0534 030 27 77
http://www.brandworks.com.tr

Etiketler
Paylaş:
"FU GAYRİMENKUL 12 YILDA 1,2 MİLYON İPOTEK HEDEFİNE ULAŞTI" HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Bu konuya hiç yorum yapılmadı.

Yorum yapma kapalı.

HEMEN YORUM YAP
img

BU HABERLER DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR!

Burcu Esmersoy’dan Şaşırtan Arda Turan Açıklaması
Ünlü sunucu Burcu Esmersoy, kavgalı olduğu söylenen Arda Turan hakkında...
Yunanistan 2 Darbeci Askerin Daha İadesini Reddetti
Yunan Temyiz Mahkemesi, darbe girişiminin ardından Yunanistan’a sığınarak iltica talebinde...
ZIRHLI ARAÇ EVE ÇARPTI
Şırnak’ın Silopi ilçesinde zırhlı polis aracının bir eve çarpması sonucu...
100 ARAÇLIK KONVOYLA CEZAEVİNE GİTTİĞİ SANILIYORDU GERÇEK ŞAŞIRTTI
Çerkez Cengiz lakaplı Cengiz Şıklaroğlu’nun yüz araçlık cezaevi şovu kısa...
facebook
çok okunan haberler
Malesef, bugün hiç haber girilmedi.
Malesef, bu hafta hiç haber girilmedi.
Malesef, bu ay hiç haber girilmedi.