Esra & Cihad erdi muradına…

Esra & Cihad erdi muradına…
Bu haber 01 Oca 2013 Sal 10:05 tarihinde eklendi.
mm
Paylaş:

DSC_0245Şilenin tanınmış simalarından iş adamı ve İl Genel Meclis Üyesi Ahmet Ayar’ın oğlu Cihad Ayar, Esra Topal ile hayatını birleştirdi

Çavuşbaşı Kasrı’nda görkemli bir törenle yapılan çiftin düğününde siyaset ve iş dünyasından çok sayıda tanınmış davetli bir araya geldi.

Seçkin davetlilerin katıldığı düğün töreninde genç çiftin nikâhını Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can kıydı. Şile kaymakamı Şükrü Görücü,Şile Belediye Başkanı Can Tabakoğlu,Şile Ak Parti ilçe başkanı İlhan Ocaklı,Ümraniye belediye başkan yardımcıları Hüseyin Erdoğdu,Mustafa Küçükkaptan,İl özel idare başkan vekili İsmail Yıldız’ın da katıldığı düğün töreninde gelin ve damadın nikâh şahitliğini ise Şile kaymakamı Şükrü Görücü,Şile belediye başkanı Can TAbakoğlu,İl Genel Sekreteri Sabri Kaya, Ümraniye Belediye Başkan Yardımcısı Mustafa Küçükkaptan ve Şile İl genel Meclis Üyesi Ahmet Yıldırım yaptılar.

DSC_0217Siyaset ve iş dünyasından çok sayıda tanınmış simanın katıldığı düğün törenine işlerinin yoğunluğu dolayısıyla katılamayan Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik, çok sayıda milletvekili ve belediye başkanları da düğüne çiçek ve telgraf göndererek genç çifti tebrik ettiler.

Yemekli yapılan düğün töreninde davetliler arasında hoş ve samimi sohbetlerin yapıldığı da gözlerden kaçmadı. Yenilen yemeklerin ardından takı merasimine geçildi. Düğün töreninde daha sonra davetliler sanatçıların icra ettiği birbirinden güzel şarkılar eşliğinde doyasıya eğlendi.

Organizasyonun son derece güzel olduğu düğün töreninde damadın babası İş Adamı Ahmet Ayar, düğüne katılan tüm davetlilerle teker teker ilgilendi . “Böylesine anlamlı bir günde beni ve ailelerimizi yalnız bırakmayarak düğünümüze bizzat katılan ve yoğun işlerinden dolayı katılamayıp çiçek ve telgraf gönderen çok değerli Çalışma Bakanımız Faruk Çelik beyefendiye, değerli milletvekillerimize, belediye başkanlarımıza da teşekkür eder, şükranlarımı sunarım” dedi.

Etiketler , ,
Paylaş:
"Esra & Cihad erdi muradına…" HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Bu konuya hiç yorum yapılmadı.

Yorum yapma kapalı.

HEMEN YORUM YAP
img

BU HABERLER DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR!

Burcu Esmersoy’dan Şaşırtan Arda Turan Açıklaması
Ünlü sunucu Burcu Esmersoy, kavgalı olduğu söylenen Arda Turan hakkında...
Yunanistan 2 Darbeci Askerin Daha İadesini Reddetti
Yunan Temyiz Mahkemesi, darbe girişiminin ardından Yunanistan’a sığınarak iltica talebinde...
ZIRHLI ARAÇ EVE ÇARPTI
Şırnak’ın Silopi ilçesinde zırhlı polis aracının bir eve çarpması sonucu...
100 ARAÇLIK KONVOYLA CEZAEVİNE GİTTİĞİ SANILIYORDU GERÇEK ŞAŞIRTTI
Çerkez Cengiz lakaplı Cengiz Şıklaroğlu’nun yüz araçlık cezaevi şovu kısa...
facebook
çok okunan haberler
Malesef, bugün hiç haber girilmedi.
Malesef, bu hafta hiç haber girilmedi.
Malesef, bu ay hiç haber girilmedi.