CHP’ DEN GÖVDE GÖSTERİSİ

CHP’ DEN GÖVDE GÖSTERİSİ
Bu haber 01 Ara 2012 Cts 11:55 tarihinde eklendi.
mm
Paylaş:

CHP’ DEN GÖVDE GÖSTERISI

HP’nin Çavuşbaşı Kasrı’nda gerçekleştirdiği, yaklaşık 2500 kişinin katıldığı ve yeni üyelerinde partiye kabul edildiği yemekli gece CHP’nin Beykoz’daki gövde gösterisine dönüştü.

Selvi KILIÇDAROĞLU’da Katıldı

CHP’nin muhteşem gecesine başta Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu’nun eşleri Selvi Kılıçdaroğlu, CHP Gurup Başkan Vekili Mehmet Akif Hamzaçebi, İstanbul Milletvekillerinden Gürsel Tekin, Kadir Gökmen Öğüt, Müslim Sarı, Oktay Ekşi gibi Milletvekilleri katılırken, CHP Beykoz’da en üst düzeyde temsil edildi.

DSC_0040Çavuşbaşı Kasrı’nın Her İki Bölümü de Tamamen Doldu

CHP’nin yemeğine yaklaşık 2500 kişi katılırken bazı partililerin ayakta kalması dikkatlerden kaçmazken, CHP Beykoz İlçe Başkanı Hızır Yılmaz ve Yönetimi bu başarılı organizasyonlarından dolayı büyük alkış aldılar.

Beykoz’da İktidarı Alacakları Değerlendirmeleri yapıldı

Yemekte konuşma yapan bir çok CHP üst düzey yetkilisi, Beykoz’da AKP’nin iktidarına son verileceği ve CHP’nin artık salonlara sığmadığını, önce yerelde ve daha sonra genel seçimlerde CHP iktidarının ayak seslerinin Çavuşbaşı’ndan yükseldiğini gözlemlediklerini belirttiler.

CHP yemeğine katılanlar arasında; CHP İstanbul Milletvekillilerinden başta Mehmet Akif Hamzaçebi olmak üzere, Gürsel Tekin, Kadir Gökmen Öğüt, İhsan Özkes, Müslim Sarı, Oktay Ekşi, Celal Dinçer, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun eşleri Selvi Kılıçdaroğlu, CHP İstanbul İl Başkanı Oğuz Kaan Salıcı, Eski Bakan Mustafa Kul, Eski Milletvekili Çetin Soysal, hemen hemen Beykoz’un tüm Muhtarları, STK temsilcileri ile çok sayıda partili ve partiye yeni katılan 200 üye vardı.

Gecede sunumu ünlü Türkücü Burhan Yıldırım yaparken, ilk konuşmayı İlçe Başkanı Hızır Yılmaz yaptı.

DSC_0022Hızır YILMAZ (CHP Beykoz İlçe Başkanı):

“Herkese hoş geldiniz diyorum. Beykoz deyince akla, yeşili, doğası ve fabrikaları gelir. Ancak bugün kapatılan fabrikalar ortada. Beykozlunun aşı ve işi idi fabrikalar.

AKP iktidarının 2-B yasası Beykoz için Sürgün yasası oldu. Beykozluyu sürmeye bu iktidarın gücü de ömrü de yetmez. Recep Tayyip Erdoğan’nın çıkardığı 2-B yasasını yırtıp çöpe atacağız.

Bana ‘niye bağırıyorsun’ diyorlar. AKP’den hesap sormak için bağırıyoruz. Haksızlıklara boyun eğmediğimiz için bağırıyorum. Yoksulluklara Hızır, İlyas olmak için bağırıyorum.”

Daha sonra İlçe başkanı Hızır Yılmaz tüm Yönetim Kurulu Üyelerini tek tek sahneye davet etti. Kadın Kolları Başkanı Esengül Yılmaz ve Gençlik Kolları Başkan’ı Ege Ercan’ı da sahneye davet etti.

Hızır Yılmaz konuşmasında “ekibimizle önce AKP’yi yerelde devireceğiz. 2014’e kadar nişan var, düğün yok. 2014’de CHP’nin düğünü var ama balayı ise Kemal Kılıçdaroğlu’nu Başbakan yapınca var.” Diyerek konuşmasını tamamladı.

DSC_0109

Gürsel TEKİN (CHP İstanbul Milletvekili):

“Hepinize iyi akşamlar diliyorum. Türkiye’de CHP’ye olağanüstü bir ilgi olduğundan dolayı mutluluk içindeyim.

Başbakanı Ortadoğu’nun kahramanı gösteriliyor, ancak şu anda Türkiye’yi Ortadoğu’nun düşmanı yaptılar. Bize ‘Sivas’ın ötesine gidemiyorsun’ diyenler, şimdi kendileri Kayseri’nin ötesine gidemiyorlar.

19 yıldır İstanbul’u AKP yönetiyor. Alt yapı, üst yapı, mülkiyet sorunu çözüldü mü? Çözülmedi, İstanbul’un sorunlarını 20 yıldır çözemiyorlar.

Bugün yeni CHP’li arkadaşlarımıza rozet takılacak, onlara hoş geldiniz, partimize hoş geldiniz diyorum. CHP mazlumların, başı dara düşenlerin partisidir.

Bize düşen Ülke kaynaklarını eşit bölüşülmesini sağlamaktır. 2014’de CHP’li Belediyeleri arttıracağız, 2015’de de Kılıçdaroğlu’nu Başbakan yapacağız. Herkese saygılar sunarım.”

Mehmet Akif Hamzaçebi (CHP İstanbul Milletvekili) :

“Hepinizi sevgi ve saygıyla selamlıyorum. Sayın Kılıçdaroğlu katılacağı bir TV programından dolayı bugün aramıza katılamadı. Selamlarını ilettiler.

Memleketin sorunları çok. Bütçe yaparken vatandaşın sorunları çözülmüyor. 10 sene önce işsizlik neyse bugünde tablo aynıdır. Kişi başına düşen gelir neyse, bugünde farklı bir tablo yok.

Örneğin 2-B sorununu çözeceğiz diye yola çıktık. Beykoz’un ve Beykozlunun durumu iyi değil. Fabrikaları kapanmış, evlerinin tapularını alamıyorlar. 2-B tapularında emlak bedeli üzerinden bedel alınmasını savunduk. AKP ise 2-B bedellerini rayiç bedel üzerinden kanunu çıkardılar. AKP Türkiye gerçeklerinden habersiz.

Kanun çıkalı 6 ay oldu, ortada fiyatlar yok. Vatandaş endişe içerisinde. İnşallah o bedeller vatandaşın alacağı bedeller olur. Ama 6 aydır bekliyorlarsa bir problem var demektir. Onlar bu sorunu çözmeyebilirler ama biz çözeceğiz.

Atanamayan öğretmen sorunu duruyor. İntibak yasası sorunu duruyor. Bunun gibi 10’larca sorun duruyor. Bu sorunları CHP çözer.

AKP geçen seçimde en yükseğe ulaştı, artık aşağı inecek. AKP güneş görmüş kar gibi eriyecektir. Önümüzde yerel seçim var. İddialıyız, başarılı olacağız. Halkın iktidarını belediyelerde göstereceğiz. Önce yerel seçimde başarılı olup belediyelere CHP’nin bayrağını hizmet için dikeceğiz. Yerel seçimlerden sonra genel seçimlerde de başarılı olup, Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu’nu Başbakan yapıp Türkiye’yi güzel günlere taşıyacağız. Herkese teşekkür ederim.”

Daha sonra yeni üyeleri temsilen en yaşlı ve en genç üyeye, Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğu’nun eşleri Selvi Kılıçdaroğlu rozetlerini takarak, hediyelerini verdi.

rogramda ayrıca İlçe Başkanı Hızır Yılmaz, İşadamı İsmet Acar’a tablo hediye etti.

Gece daha sonra Beykoz’un sevilen sesi Burhan Yıldırım’ın sevilen türküleriyle halaylar eşliğinde devam etti.

Burhan Yıldırım’dan sonra sahneyi Karadeniz’in atma türküleri ile meşhur sanatçısı Yusuf Saral aldı.

Yusuf Saral’ın ardından da sahneyi yine Karadeniz ve Beykoz’un tanınmış sanatçısı Ceyhun Şişmanoğlu aldı.

Ceyhun Şişmanoğlu (Sanatçı):

“Herkese hoş geldiniz, yakamda gördüğünüz gibi bende CHP’liyim. Herkes Beykoz için, Beykoz’un sorunları için CHP’de bir aradayız. Sanatçı toplum sorunlarına duyarlı olmalıdır.

 

Etiketler
Paylaş:
"CHP’ DEN GÖVDE GÖSTERİSİ" HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Bu konuya hiç yorum yapılmadı.

Yorum yapma kapalı.

HEMEN YORUM YAP
img

BU HABERLER DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR!

Burcu Esmersoy’dan Şaşırtan Arda Turan Açıklaması
Ünlü sunucu Burcu Esmersoy, kavgalı olduğu söylenen Arda Turan hakkında...
Yunanistan 2 Darbeci Askerin Daha İadesini Reddetti
Yunan Temyiz Mahkemesi, darbe girişiminin ardından Yunanistan’a sığınarak iltica talebinde...
ZIRHLI ARAÇ EVE ÇARPTI
Şırnak’ın Silopi ilçesinde zırhlı polis aracının bir eve çarpması sonucu...
100 ARAÇLIK KONVOYLA CEZAEVİNE GİTTİĞİ SANILIYORDU GERÇEK ŞAŞIRTTI
Çerkez Cengiz lakaplı Cengiz Şıklaroğlu’nun yüz araçlık cezaevi şovu kısa...
facebook
çok okunan haberler
Malesef, bugün hiç haber girilmedi.
Malesef, bu hafta hiç haber girilmedi.
Malesef, bu ay hiç haber girilmedi.